Iнформація:
Arc de TriompheAvro Lancaster (немає в наявності)

Arc de Triomphe (ICONX)

Arc de Triomphe (ICONX)
Ціна: 385.00 грн.

Поставте запитання по цьому товарі

Матеріал: метал

Колір: срібний 

У комплекті: - 2 металеві пластини (11х12 см) з деталями;

                     - інструкція

Упаковка: картонна коробка-книжка

Розміри упаковки: 13,5х22х2 см 

Виробник: Fascinations (США)

 

Тріумфальна Арка, на спорудження якої Наполеона надихнула його перемога під Аустерліцем 2 грудня 1805 р. Тоді він сказав своїм солдатам: "Ви повернетеся додому через арку тріумфу". Пам'ятник знаходиться в Парижі. Висота 50 м, ширина 45 м, глибина 22 м. На стінах арки вигравійовані назви 128 битв, виграних республіканською та імператорською арміями, а також імена 658 французьких воєначальників. Арку оточують 100 гранітних тумб (на честь «ста днів» правління Наполеона), сполучених між собою чавунними ланцюгами.

 

Конструктор від фірми Metal Earth (США) - це приголомшливо деталізована модель, виготовлена методом лазерного травлення. 

Серія ICONX пропонує моделі великих розмірів з поліпшеною деталізацією! Модель збирається вручну, без використання клею, ножиць та інших підручних матеріалів. Для складання цієї 3D-моделі необхідно просто витягнути деталі з пластини і скріпити їх між собою (деталі з'єднуються за допомогою "пазів", які вставляються у відповідні прорізи). Деталі вирізані лазером в металевих пластинках. Вони прекрасно деталізовані лазерним гравіруванням і прості в складанні.Відгуки покупців:

Ще немає думок про цей товар.
Будь ласка, увійдіть, щоб залишити свою думку.