Iнформація:
7 Wonders (7 чудес)Alias

AH-64 Apache

AH-64 Apache
Ціна: 395.00 грн.

Поставте запитання по цьому товарі

Матеріал: метал

У комплекті: - деталі для збірки;

                     - інструкція

Упаковка: картонний конверт 

Розміри упаковки: 12х17 см 

Виробник: Metal Earth (США)

 

AH-64 Apache - основний ударний вертоліт Армії США із середини 1980-х років. Спочатку виготовлявся компанією «McDonnell Douglas». «Бойове хрещення» AH-64 відбулося в ході американського вторгнення в Панаму в грудні 1989 року. Отриманий бойовий досвід був досить символічним: в операції взяли участь всього 11 машин. Відбулося кілька успішних пусків ракет AGM-114.
Більш серйозним випробуванням стала операція «Буря в пустелі» в 1991 році. Саме «Апачі» зробили перші постріли цієї війни, атакувавши в ніч на 17 січня дві іракські радіолокаційні станції в районі Багдада, які представляли загрозу для коаліційної авіації над іракською столицею. Всього було виготовлено понад 2000 одиниць AH-64 Apache.

Конструктор від фірми Metal Earth (США) - це приголомшливо деталізована модель, виготовлена методом лазерного травлення в середньому із 8-12 деталей. Вам потрібно з'єднати деталі між собою за допомогою спеціальних вусиків, які вставляються у відповідні прорізи. У комплекті є деталізована інструкція.Відгуки покупців:

Ще немає думок про цей товар.
Будь ласка, увійдіть, щоб залишити свою думку.