Iнформація:
Brandenburg GateBurj Al Arab (ICONX)

Brooklyn Bridge

Brooklyn Bridge
Ціна: 395.00 грн.

Поставте запитання по цьому товарі

Матеріал: метал

Колір: срібний

У комплекті: - 2 металеві пластини з деталями;

                     - інструкція

Упаковка: картонний конверт

Розміри упаковки: 12х17 см 

Виробник: Fanscinations (США)

 

Бруклінський міст (Brooklyn Bridge) - один з найбільших і найстаріших мостів в США. Його довжина складає 1825 м, він перетинає протоку Іст-Рівер та з'єднює райони Бруклнін та Манхеттен в місті Нью-Йорк. На момент закінчення будівництва він був найбільшим підвісним мостом у світі і першим, в конструкції якого використовувалися сталеві лозини. Опори побудовані з вапняку, граніту і цементу Розенталя. Будівництво тривало 13 років і закінчилося 24 травня 1883 р. Імена Джона Роблінга (John Augustus Roebling), Вашингтона Роблінга та Емілі Роблінг нанесені на споруді як імена його творців. Три прольоти з'єднюють дві вежі, побудовані у дусі неоготики. Довжина основного прольоту складає 486,3 м. Будівництво обійшлося в 15,1 млн доларів.

На відкритті мосту були присутніми мер Нью-Йорка Франклін Едсон (Franklin Edson) і президент США Честер Артур (Chester Arthur). Цього дня влаштували вихідний: усі бажаючі могли прийти і помилуватися архітектурним творінням.

Міст розділений уздовж на три частини, по ньому здійснюється як автомобільний, так і пішохідний рух. Бічні частини використовуються автомобілями, а середня - пішоходами і велосипедистами.

У 1964 р. Бруклінський міст був внесений в список Національних Історичних пам'яток. У 2013 р. року він відсвяткував свій ювілей - йому виповнилося 130 років. На сьогодні міст залишається популярним місцем для відпочинку і велосипедних прогулянок жителів Нью-Йорку, а завдяки голлівудським фільмам вважається одним з символів міста.

 

Конструктор від фірми Metal Earth (США) - це приголомшливо деталізована модель, виготовлена методом лазерного травлення. Модель збирається вручну, без використання клею, ножиць та інших підручних матеріалів. Для складання цієї 3D-моделі необхідно просто витягнути деталі з пластини і скріпити їх між собою (деталі з'єднуються за допомогою "пазів", які вставляються у відповідні прорізи). Деталі вирізані лазером в металевих пластинках. Вони прекрасно деталізовані лазерним гравіруванням і прості в складанні.Відгуки покупців:

Ще немає думок про цей товар.
Будь ласка, увійдіть, щоб залишити свою думку.