Iнформація:
Мультиключ (немає в наявності)Містеріум. Таємничі знаки (доповнення до гри "Містеріум")

Містеріум

Містеріум
Ціна: 1 030.00 грн.

Поставте запитання по цьому товарі

Кількість гравців: 2-7

Час гри: 40-60 хв

Розміри упаковки: 29х29х7 см

Видавець: IGames (Україна)

 

У комплекті: 84 карти снів, 54 карти екстрасенсів, 54 карти привида, 6 магічних куль, 12 жетонів екстрасенсів, планшет календаря, фішка дня тижня.

 

«Містеріум» — це кооперативна настільна гра для 2–7 гравців. Один із гравців бере на себе роль привида, що мешкає в покинутому маєтку. Решта гравців — це екстрасенси, яких спеціально запросив новий власник цього старого помістя. Їм потрібно розгадати таємницю маєтку та принести спокій у його стіни: вночі в цьому містичному місці всіх переслідують дуже загадкові сни.

За старою легендою, привид — це душа колишнього господаря маєтку. Понад сто років тому він був покараний за скоєння злочину. Ходили чутки, що людину звинуватили помилково. Тепер, проникаючи у сни гостей, привид намагається розповісти їм про те, що тоді відбувалося в помісті. Екстрасенси повинні відтворити події того дня. Таким чином вони допоможуть привиду викрити справжнього злочинця. В разі успіху екстрасенси запишуть на свій рахунок ще одну перемогу і, звичайно ж, отримають фінансову винагороду від нового господаря помістя. А привид, у свою чергу, навіки здобуде спокій і покине маєток.

Часу для розкриття таємниці зовсім небагато: лише сім днів… Відгуки покупців:

Ще немає думок про цей товар.
Будь ласка, увійдіть, щоб залишити свою думку.